KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577149
nr 1257 7149
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad. 42x57
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:04:54